Recenzie CyberPower BU600E-FR

Overený zákazník Alza.sk

Anro1966

Pridané: 30. októbra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Dostatočný výkon pre dočasné núdzové napájanie, odskúšané 1x 16 min./140w v pohode.
  • Niečo nie je v poriadku.Bezdôvodne píska a hreje sa. Pískanie sa dá formou pokusov aj vypnúť, ale nie na stálo.
  • Pokiaľ sa treba prístroju ešte nejak zvlášť zaoberať ohľadne ovládania, nepovažujem to za šťasné riešenie.
  • Podľa mňa by to malo fungovať formou: pokiaľ je sieť- nič sa nekoná, sieť bez napetia-núdzový zdroj aspoň 10-15 min s indikáciou a následne odpojenie.

Výrobok zakúpený a dodaný v poriadku. Po 8 hod. nabíjania daný doprevádzky. Počiatočné pískania som bral do úvahy ako vlastnú nevedomosť. Po uplynutí pár dní, prístroj pískal, rušil úplne bezdôvodne sa zapínal a vypínal.Manželka ma niekoľkokrát telefonicky dotazovala, čo má s tým robiť keď to stále píska aj keď je všetko v poriadku.Prístroj som odpojil, balím a posielam nazad. Čo dodať, možno mám smolu, ale tento konkrétny výrobok už nechcem. Nekritizujem výrobcu ani predajcu, asi náhoda.Technické údaje ohľadne výkonu a podmienok vyhovujú.

Overený zákazník Alza.sk

222

Pridané: 29. septembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoduché zariadenie zapni a používaj, v dobrej cenovej hladine
  • Energeticky dosť náročné - spotreba bez odberu 11 W

Viď. vyššie