CyberPower UT2200E

Skutočný výkon
1320 W
Výstupné napätie
230 V

záložný zdroj • jednofázový • výkon 1 320 W / 2 200 VA • podpora napájania z generátora • LED indikácia • prevádzková doba pri 90 W: 70 min • 4 zásuvky • USB • automatická regulácia napätia AVR

2zákazníci neodporúčajú produkt

viacej zasuviek

• Bude ako záloha riadiaceho systému - je to najlepší pomer výkon/cena

Vsetko OK.

• Na to akú má výdrž je lacný. Dlhśie vydrží ako podobné produkty.
    • Trošičku hlučnejší neź som bol zvyknutý.
    • Tesne pred vypršaním dvoj ročnej záruky odišla batéria (v mojom pŕpade tie UPS idú bez prestávky), ALE reklamácia bola rýchla a brez problémov.

Už som vyskúšal veľa podobných produktov a tento považujem za najlepśi keď sa pozerám na cenu.
    Náhradné diely su za VEĽMI prijateľnú cenu.
    Môžem len odporučiť.

• Záložný zdroj s dostačujúcimi parametrami

• Absolutna nespokojnosť,spracovanie a hlavne výkon produktu

• výdrž
  • , zakúpené v Datacomp.sk

Je trošku hlučnejší, čo je vyvážené vyšším výkonom, čo nám však v kuchyni nevadí, idú cezeň mrazničky. Viac sme nestihli otestovať, zapojili sme ho iba včera.

• , zakúpené v BONUSKO

Ad 1. Nemate dobierku len platit vopred co je nezmysel.
    Ad 2. Po pol dna telefonovania ste konecne zdvihli telefon a sme sa dohodli ze tovar zaplatime vopred, a dourcite nam ho do vianoc.
    Ad 3. Poslal som vam potvrdenie o doruceni, volal som vam cely den ste telefon nezdvihli ani reklamacnu linku.
    Ad 4. Nakoniec ste nas informovali mailom ze tovar nedokazete zabezpecit, takze neplatila nasa telefonicka dohoda. Peniaze sme vam poslali uplne uplne zbytocne.

Nikomu vas neodporucam, je to brutalne v dnesnej dobe , komunikacia na 5 ako aj dohoda na 5.

• , zakúpené v AXDATA

bohuzial vdaka spolocnosti Geis som nemal moznost odskusat, nakolko prislo rozbite...