Najnovšie recenzie zo sekcie UPS

CyberPower BU600E-FR

CyberPower BU600E-FR

Pridané: 30. októbra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Dostatočný výkon pre dočasné núdzové napájanie, odskúšané 1x 16 min./140w v pohode.
  • Niečo nie je v poriadku.Bezdôvodne píska a hreje sa. Pískanie sa dá formou pokusov aj vypnúť, ale nie na stálo.
  • Pokiaľ sa treba prístroju ešte nejak zvlášť zaoberať ohľadne ovládania, nepovažujem to za šťasné riešenie.
  • Podľa mňa by to malo fungovať formou: pokiaľ je sieť- nič sa nekoná, sieť bez napetia-núdzový zdroj aspoň 10-15 min s indikáciou a následne odpojenie.

Výrobok zakúpený a dodaný v poriadku. Po 8 hod. nabíjania daný doprevádzky. Počiatočné pískania som bral do úvahy ako vlastnú nevedomosť. Po uplynutí pár dní, prístroj pískal, rušil úplne bezdôvodne sa zapínal a vypínal.Manželka ma niekoľkokrát telefonicky dotazovala, čo má s tým robiť keď to stále píska aj keď je všetko v poriadku.Prístroj som odpojil, balím a posielam nazad. Čo dodať, možno mám smolu, ale tento konkrétny výrobok už nechcem. Nekritizujem výrobcu ani predajcu, asi náhoda.Technické údaje ohľadne výkonu a podmienok vyhovujú.

Overený zákazník OK market Overený zákazník

Pridané: 30. októbra 2015

Zakúpený v OK market

• Je to to co to je. Robi co ma robit.
  • Uzivatelsky vymenitelna baterka
  • Na to aka je v tom mala baterka, je to trosku velke

Uz len dufam ze vydrzi aj trosku viac ako je zaruka.

Overený zákazník OK market Overený zákazník

Eaton Protection Station 800VA

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 25. októbra 2015

Zakúpený v BONUSKO

• Spĺňa čo sa od neho očakávalo, zatiaľ beží výborne

APC BR900GI

APC BR900GI

Overený zákazník eTECHSHOP.sk Overený zákazník

Pridané: 29. septembra 2015

Zakúpený v eTECHSHOP.sk

• Spĺňa všetko čo som požadoval. Ľahká inštalácia, obsluha, softvér.

Kvalitné zariadenie s dobrou vydrzou.

Eaton 5E 850i USB

Eaton 5E 850i USB

Pridané: 30. augusta 2015

(naposledy upravené 28. septembra 2015)

• Výdrž
  • Kvalita spracovania
  • PC aplikácia nemá chybu - dokonca sa dá aj vypnúť pípanie pri napájaní z batérie
  • Meria spotrebu
  • Bezúdržbové
  • Kapacita bohate stačí na zálohovanie NAS servera, CCTV kamier s DVR, routera, switcha a celej dátovej siete.
  • Vydrží to cca 20 minút, čo stačí.
  • USB port by mohol byť zozadu - spredu dosť zavadzia
  • Treba dokúpiť USB kábel

UPS vhodný na všetky účely, PC aplikácia ukazuje aktuálny stav, .... Kúpil som to na zálohovanie kamerového systému, ale časom pribudli aj iné zariadenia. V balení sú káble, vhodné k PC, ak chcete pripojiť niečo cez normálnu zásuvku, treba si vyrobiť redukciu. Má štyri výstupy, čo stačí na PC, monitor(y), stolovú lampu, alebo niečo iné, čo je v prípade núdze (=výpadku prúdu) potrebné. Za cenu okolo 60€ to spĺňa účel. Kebyže si mám vybrať znova, tak to zase bude Eaton.

Fortron PPF4800305

Overený zákazník DTW Overený zákazník

Pridané: 3. júla 2015

Zakúpený v DTW

• malé , ľahké , prepojitelne cez USB s PC

UPSka funguje v poriadku. Jedine sa mi nepaci ze ma USB konektor spredu. USB kabel mohol byt sucastou dodavky.
Trochu problemy zistit ktory software patri k tejto UPSke, kedze si ho treba stiahnut z internetu.
Nasiel som nakoniec dve verzie , pricom pri skusani jednej mi antivir vyhlasil podozrenie na infekciu virusom. Ale ta druha fungovala dobre a jednoducho.

Legrand 310007

Legrand 310007

Pridané: 26. júna 2015

• vysoky vykon za dobru cenu
  • dost sa zahrieva, katastrofalny software

nedoporucujem

Lumar UPSL 600S

Lumar UPSL 600S

Pridané: 24. júna 2015

• vyhovoval parametrami
  • pri výpadku elektriny zabezpečuje chod čerpadiel bez prerušenia
  • dobrý pomer parametrov a ceny
  • Po cca pol ročnom používaní sa pokazil - nebral "šťavu" zo siete ale len z batérie a prestal dobíjať batériu aj po vypnutí čerpadiel.
  • Negatívnu skúsenosť som mal s výrobcom/servisom, ktorý si vyúčtoval celkové náklady opravy + poštovné a to aj napriek tomu, že bol výrobok v záruke a k poškodeniu nedošlo z dôvodu na strane používateľa. Výrobca ma o takomto postupe vôbec neinformoval, hoci sme spolu pred tým telefonovali, rovno mi poslal naspäť opravený zál. zdroj na dobierku za 40 € a keď som mu telefonoval, že čo to má znamenať, tak mi nadrzo povedal, že si ho nemusím prevziať, keď nechcem. Výrobca tvrdil, že mu prišiel výrobok na reklamáciu s porušenou pečaťou, pričom ja som si istý, že výrobok nebol "otváraný" a ani pečať nebola pri odosielaní na reklamáciu porušená. Žiaľ, svoje tvrdenie neviem dokázať. Odporúčam ostatným, v prípade reklamácie, riadne si výrobok nafotiť pred odoslaním - aj keď nie som si istý, či by to bolo uznané.

Keď funguje, tak je to OK, ale keď sa pokazí, čakajte problémy s vybavením reklamácie a nepríjemnú komunikáciu s výrobcom.

Pridané: 8. júna 2015

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2015

Zakúpený v StavbaEU.sk

• výdrž, cena
  • menší hluk a je dosť ťažký

ok

APC BX1400UI

APC BX1400UI

Pridané: 27. apríla 2015

APC BE550G

APC BE550G

Overený zákazník eTECHSHOP.sk Overený zákazník

Pridané: 2. apríla 2015

(naposledy upravené 2. apríla 2015)

Zakúpený v eTECHSHOP.sk

• Kvalita za rozumnu cenu, je to offline ups, s tym treba pocitat samozrejme, na domace pouzitie uplne staci. Dodava prikon 330W, pricom pri odbere 2A a zdroji zhruba 60-80W vydrzi asi 20-25 minut do uplneho vybitia, co je dostatocny cas na automaticke ukoncenie systemu, z ktoreho sa monitoruje stav ups.
  • Nic zasadne, ale ak potrebujete napr bezny pc so zdrojom 400-500W udrzat v behu do ulozenia prace, urcite odporucam aspon o 2-3 levely vyssiu triedu (min radu 900, tato 550ka by nestacila)

Vyborny produkt na ucel, na ktory ho potrebujem.

Pridané: 23. februára 2015

• Pri teste vydržal zálohovať po dobu 15min
  • Nemá USB

Vybral som si ho pre nízku cenu. Škoda, že nemá USB, ale za tú cenu je to OK.

Eurocase EA200N 2000VA

Eurocase EA200N 2000VA

Overený zákazník EPICOM.sk Overený zákazník

Pridané: 23. februára 2015

(naposledy upravené 23. februára 2015)

Zakúpený v EPICOM.sk

• kapacita Vs cena
  • vraj ma 3 baterie (ale informacie na internete sa roznia)
  • podlepenie displaya sa odliepa (bol by to uz iste dovod na reklamaciu)
  • Display svieti 24hodin denne /zbytocne/ a neda sa vypnut.
  • Stale sa mi nepodarilo tuto "noname" UPSku rozbehat pod linuxom. (predava sa aj pod znackou EAST UPS, Vivaldi a Storm....)
  • Je tak lacna ze, vyrobca sa ani neuchadzal o pridelenie VendorID a DeviceId...
  • Caste zamienanie s inym typom/produktom UPS (dokonca aj tu na HEUREKA.sk je zly obrazok)
  • Iba 2 vystupne zasuvky
  • Vraj pri zatazi nizsej ako 5% sa vypne, co pri mojich 3-7% moze byt problem.

Velmi lutujem ze som nekupil drahsiu, aspon mierne znamejsiu znacku. S UPSkou som teda velmi nespokojny a jej kupu neodporucam nikomu.

Fortron EP1500

Fortron EP1500

Pridané: 29. januára 2015

Zakúpený v Alza.sk

• velmi kvalitny zalozny zdroj pre PC a niektore periferie

caste vypadky elektriny i ked kratke velmi lahko poskodia Pc
treba ho chranit

Zobrazujem 261 - 280 zo 329 recenzií 1...12 13 [ 14 ] 15 16...17